Наши Понуди

Пакет Together

Идеално за сите парови и пријатели кои сакаат заедно да уживаат во убавините на Сириус Спа центарот.

page_image

Ваучери

Подарете уживање и благосостојба на телото и духот во убавините на Сириус Спа центарот.

page_image

Месечна карта

Нека уживањето и релаксацијата стане Ваша навика.Со месечната карта во Спа центарот за 3000 денари можете да уживате во сите содржини кои ги нудиме.

page_image

Невестински СПА пакет

Подгответе се за најголемиот ден во вашиот живот и блеснете со целата ваша свежина благодарение на прекрасниот третман со алги на тело и лице

page_image

Меден СПА пакет за двајца

Споделете ги импресиите од прославата во приватно арома џакузи со чаша шампањ и ....

page_image

Новогодишна понуда 2015

Споделете ги импресиите од прославата на најлудата ноќ во годината...

page_image

ПОЛУПАНСИОНСКИ ВЕЛИГДЕНСКИ И ПРВОМАЈСКИ ПАКЕТИ

Велигенски и првомајски пакети со богата велигденска и првомајска трпеза, неограничен пијалок и музика за душа.

page_image

Викенд понуда (23-25 октомври)

Дочекајте еден прекрасен есенски продолжен викенд (23 - 25 октомври) во топлиот амбиент на хотел Сириус Спа и Велнес.

page_image